Posty (nowe) będą pisane od jutra (25.11.2011.r.)
Wtedy będzie takie otwarcie bloga :)
Do jutra!
Tylko o Sims 3
Zdjecie sims3
Sims2
czwartek, 24 listopada 2011
poniedziałek, 7 listopada 2011
Ryba śmierci
żeby złowić rybę śmierci, trzeba:
- Mieć 10 poziom umiejętności wędkarstwa.
- Iść na cmentarz (najlepiej) o 00:00 czyli o 24:00. Bo ryba jest w jeziorze od 24:00 do 05:00.
- Przynęta to ustniczek. Ale ryba nawet bez ust niczka się złowi.
- Kiedy juz ją złowimy, to ją mamy w wyposażeniu.
- Do ryby tej, można dodać owoc życia i wtedy wyjdzie nam potrawa Ambrozja, ale o ambrozji w next notce. Papatki :) ♥RedRose
Subskrybuj:
Posty (Atom)
